>">
Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 26.12.2016 17:10:21 

GOLDEN CARP

RYBÁŘSKÝ HUMOR

  
                               
                                                               
                                        

Dva boilísáci sedí v bivaku a z dlouhé chvíle se přehrabují v nástrahách. Jeden se náhle zeptá druhého: „Hele, co to  máš za koule, že ti tak voněj?“ Druhý na to:„Ani nevím, stará asi koupila nějaký nový sprchový gel…“

Rodinka chytá na břehu jezera ryby, když v tom otec vytáhne zlatou rybku a ta jim říká:
  "Když mě pustíte, tak vám splním tři přání!"
Malý synáček se probere a povídá:
  "Táto, já ci ježka."
Otec na to:
  "Do píči s ježkem!"
V ten okamžik maminka zaúpí:
  "Ježka ven!"

Katolík, Presbyterián a Baptista sedí v rybářském člunu a chytají ryby. Katolíkovi dojdu červy tak se rozhodne ze si dojde na břeh pro zásoby. Vystoupí teda z člunu a po vodě přejde na břeh a pak se vrátí jdouce po vodě. Baptistovi můžou oči vypadnut a říká si: "Ten ale musí mít silnou víru že dokáže jít po vodě". Za chvilku to ještě udělá Presbyterián, opět jde po vodě.
Baptista nemůže uvěřit svým očím a cely nesvůj zjišťuje že i jemu za chvilku dojde návnada a bude muset na břeh. Hodnu chvíli se celý nervózní přesvědčuje že i on má přece silnou víru jako Katolík a Presbyterián a tak se nakonec přece jen odváží a vystoupí z člunu. Okamžitě však zmizne pod hladinou... Katolík se otočí na Presbyteriána a říká: "Zdá se, že bratr neví, kde jsou ve vodě kameny..."

Rybář chytí zlatou rybku. Rybka povídá: "Zadrž, když mě pustíš, splním Ti tři přání."
Rybář se zamyslí a povídá: "Tak dobře. Chtěl bych mít nádhernou krasavici a tolik peněz, abych měl do smrti všechno, na co si vzpomenu."
A najednou vedle něj stojí krasavice, radost pohledět a tolik peněz, až oči přecházejí.
Rybka povídá: "A co Tvé třetí přání?"
Rybář na to: "Vzdyť já už všechno mám, nic nepotřebuju ... víš ty co? Mám na Slovensku kamaráda námořníka, věčně s něčím nespokojeného, splň mu to, co ráno vysloví jako první, když vstane z postele."
Rybka souhlasí.
Druhý den ráno vstane slovenský kamarád, vyleze z kajuty, protáhne se, promne oči a povídá: "Jááááááááj, sto kokotou do riti a hrdzavá kotva do chrbta...!"


Rozhodne se policajt, ze si ulovi nějakou rybu. Vyseká díru do ledu, nahodí a čeká, když v tom uslyší: "Tady nic nechytíš..." Popojde tedy o pár metrů dál, vyseká novou díru do ledu a čeká, ale zase se ozve: "Tady nic nechytíš..." Popojde tedy opět o kus dál, zase vyseká díru do ledu a čeká a zase se ozve:"Tady nic nechytíš..." Policajt se naštve a rozlobeně zakřičí: "Kdo mi to tu pořád říká???"............"To jsem já, správce zimního stadiónu."

                   

Sedí dva rybáři na břehu rybníka a povídají si:
  "Člověče, vzal jsem si úplně perfektní ženu!"
  "A co, jaká je v posteli?"
  "No, víš, ona má kapavku."
  "No tak ti ho aspoň vykouří..."
  "No, víš, ona má v puse vředy."
  "Tak ti ho aspoň vyhoní..."
  "No, víš, ona má na rukou svrab."
  "No tak to mi teda něco povídej o úplně perfektní ženě!"
  "No jo, ale ona mi každý den nasere plnou plechovku krásnejch červíků!"

Dva eskymáci brzy ráno vstanou a vyrazí přes zamrzlou pláň k moři na  lov mrože. Jdou dvě hodiny, přijdou k zamrzlému moři, vysekají v ledu  velkou díru, nachystají návnadu a s připravenými harpunami čekají. Za  hodinu mrož vykoukne, oni ho zabijí a vytáhnou z vody. Popadnou ho za ocas  a táhnou zpátky. Jde to ztuha, protože je to proti srsti a mrož navíc  svými kly drhne o led. Když takhle jdou tři hodiny a jsou teprve v  polovině, potká je bílý vědec, který je v Grónsku na vědecké výpravě.  Běloch je chvíli pozoruje a pak říká:
"Pánové, proč raději nevezmete toho mrože za kly a netáhnete ho za ně? Vždyť by se vám to táhlo líp!"
Pak pokračuje v chůzi. Eskymáci na sebe kouknou, pokrčí rameny a zkusí to. A skutečně, mrož se jim táhne mnohem líp. Po hodině jeden z nich promluví:
"Ty, to je fakt divný. Běloch. Cizinec. Teprve pár měsíců tu je. A takhle skvěle nám poradil - ten mrož se nám fakt táhne líp."
Ten druhý zavrtí hlavou a říká:
"No, já nevím, jestli nám poradil opravdu tak dobře. Podívej, jsme zase zpátky u moře..."

Na břehu Barensova moře sedí rybář. Najednou se vynoří americká ponorka. V jejím otevřeném poklopu se objeví voják. Chvilku se dalekohledem dívá po okolí a potom zakřičí dolů:
"Směr severo-severo-východ!" Zaleze, zabouchne za sebou poklop a ponorka zmizí pod hladinou. Rybář chvilku pokukuje tím směrem, kde ponorka zmizela. Zanedlouho se vynoří ruská ponorka. Z ní vykoukne voják, a když zpozoruje rybáře, zakřičí: "Hej, ty tam! Neviděl jsi tady náhodou před chvilkou americkou ponorku?"
Rybář: "Ano."
Voják: "A kterým směrem odpluli?"
Rybář: "Směr severo-severo-východ."
Voják: "Ty vole, nemachruj, a ukaž to rukou!!!"

Stará baba - rybářka sedí sedí u vody před svojí polorozpadlou chajdou, vedle ní spí její kocour. Najednou záběr - a babizna vytahne zlatou rybku. Obvyklá nabídka 3 přání - a baba říká:
"Chtěla bych být krásná 20tiletá holka"
Rybka kývne - stalo se.
" A chtěla bych aby z té kůči byla vilka s bazénem, saunou a zimní zahradou! "
Opět se stane.
"A ještě bych chtěla aby se tady můj kocour změnil v sexy mladého chlapa "
Z kocoura je sexy chlápek, koukne smutně na bývalou babu a povídá:
" Víš jak jsme si mohli užít, ty náno, kdybys mne předloni nenechala vykastrovat ??!! "


 
Přijde chlap do baru. Po levé ruce má krásnou blondýnku, po pravé ruce má krásnou brunetku. Na rameni mu sedí havran. Poručí si dva rumy. Jeden vypije sám, ten druhý podá havranovi, a ten ho do sebe kopne. Pak objedná ještě jeden rum. Dá ho havranovi, a ten ho zase do sebe kopne. Tak to jde i s třetím, čtvrtým a pátým rumem. Havran je stále o. k. Barmanovi to nedá a zeptá se toho chlápka, co je to za divnýho havrana. "No, víte, já jsem rybář. Jednou jsem v jezeře chytil zlatou rybku. A že prej mi splní tři přání, když ji pustím. Tak jsem řekl, že chci hezkou blondýnku. To je ta nalevo. Pak jsem si řekl o černovlásku. To je ta brunetka napravo. No, pak jsem se zamyslel, co dál a poručil jsem si ptáka, který hodně vydrží."

Rybář chytí zlatou rybku. „Když mě pustíš, splním Ti jedno přání“, žadoní rybka. Rybář odpoví : „Chtěl bych čůrat šampaňský“. Na to rybka, ať jde spokojeně domů, že se tak stane. Nedůvěřivý rybář se cestou zastaví a ..skutečně, čůrá šampus. Utíká domů a už z dálky křičí: „Stará, dělej, připrav dvě sklenky!“Pak se ale zamyslí a huláká : „Stačí jedna, Ty budeš pít z flašky!“

Chlap je na rybách, ale vůbec nejdou. Kolem skáče žába a on ji chce ze vzteku zašlápnout.Žába však najednou promluví:"Hej rybáři, když mě nezabiješ, pěkně ti ho vykouřím!"Rybář, že tedy jo.Bylo to moc prima, nešlo by to ještě jednou?" povídá.Žába na to "Proč ne?" a vykouří mu ho šikovně ještě jednou, dokonce se tváří spokojeně.
Rybář se najednou zamyslí, nechá prut u vody a spěchá s žábou domů.Přijde do kuchyně, položí žábu na stůl a povídá manželce:"Nauč ji svíčkovou a pak vypadni!"

NakupniCentrum.cz
 
TOPlist